ThaliWhite Magnificent

Zabieg rozjaśniający z aktywną witaminą C

THALION WHITE MAGNIFICENT  antidotum na hiperpigmentację

Linia produktów wskazana przy melazmach, przebarwieniach posłonecznych, zaburzeniach łojotokowych, dla zwężenia porów. Idealna profilaktyka anti-age, stymulująca odnowę kolagenu i elastyny, z działaniem złuszczającym i wybielającym. Bezpieczny i skuteczny efekt świetlistej, jednolitej w kolorycie cery. Skierowana dla każdego rodzaju skóry z nadmierną produkcją melaniny. Hamuje powstawanie przebarwień, rozjaśnia plamy i zmiany już powstałe, łagodzi stres oksydacyjny, spowodowany ekspozycją słoneczną. Skóra jest wysublimowana, przejrzysta i klarowna. 

Składniki aktywne linii: 

Phylawhite® CX kompleks wybielający na bazie alg Laminaria Digitata i Undaria pinnatifida, wzmocniony ekstraktami tarczycy bajkalskiej i aktywną formą witaminy C, obfitej w polifenole; działa jak inhibitor tyrozynazy, regeneruje i chroni integralność skóry. Jest rezultatem 5-letnich badań laboratorium Thalion, opatentowany morski składnik aktywny zmniejszający melanogenezę o 25%. Porównywalny w skuteczności do kwasu kojowego, przy czym nie wykazuje działania drażniącego na skórę.

Kompleks keratolityczny: morskie AHA i BHA na bazie alg czerwonych Ahnnfetia conccina oraz ekstrakty lukrecji, obfite w antyoksydanty mają silne działanie złuszczające, redukują pojawianie się plam, przeciwdziałają hiperpigmentacji, łagodzą podrażnienia. 

Kompleks Anti-MSH, pochodna fenyloalaniny blokuje przekształcanie nieaktywnej tyrozynazy w formę aktywną, zmniejsza koncentrację melaniny.

Działanie:

Przeciwdziałanie zaburzeniom pigmentacji wskutek postępujących procesów starzenia, nadmiernej ekspozycji UV, uszkodzeniom DNA komórek na skutek działania wolnych rodników, efekt czystej, jasnej i jednolitej w kolorycie cery.

  • globalne działanie rozjaśniające
  • lokalne działanie na plamy i przebarwienia
  • przeciwdziałanie pojawianiu się nowych zmian
  • profilaktyka anti-age

Efekt:

  • Zmniejszenie zaczerwienienia i podrażnienia skóry o 9,5 %
  • Poprawa sprężystości skóry o 17,1%
  • Eliminacja przebarwień i plam o 95%

Cena:

Pojedynczy zabieg: 230 zł
Zabieg w serii: 190 zł

Produkty z linii do pielęgnacji domowej:

Multifunkcyjne serum wyrównujące koloryt Pylawhite - AHA - Vitamin C

Koncentrat redukujący przebarwienia pigmentacyjne, rozjaśniający i wyrównujący koloryt skóry. Hamuje proces melanogenezy, oddziałując dokładnie w miejscu powstawania plam pigmentacyjnych, ogranicza powstawanie nowych zmian, działa anti-age, zwalczając wolne rodniki, zachowuje jędrność i elastyczność skóry. Jedwabista konsystencja fluidu wzmaga szybkość penetracji. Dzień po dniu skóra staje się rozświetlona i pełna blasku. Specyficzny skład preparatu zapewnia efekty widoczne już podczas pierwszej aplikacji.

24 godzinny, multifunkcyjny krem rozjaśniający Pylawhite - Vitamin C, E

Kompleksowa pielęgnacja i regeneracja cery, profilaktyka anti-age i globalne działanie rozjaśniające. Aktywuje odnowę komórkową, zmniejsza plamy i przebarwienia pigmentacyjne, zapobiega ich powstawaniu, łagodzi stres oksydacyjny. Wspaniała kremowa tekstura, wyrównująca koloryt, idealna do codziennego użytku rano i wieczorem.

 

 

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: (41) 366 46 53, 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 21

Sobota od 9 do 14