NATINUEL - FILOZOFIA LINII

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy. Najważniejszą cechą marki Natinuel jest to, że stanowi ona idealny "pomost" między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych.

Bioceutyki molekularne (B.M.) to produkty najnowszej generacji do użytku profesjonalnego i domowe, które są w stanie całkowicie zrewolucjonizować leczenie niedoskonałości skóry, zarówno w gabinecie jak i w domu. Są to produkty charakteryzujące się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, w których wykorzystywane są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry. Bioceutyki molekularne, charakteryzujące się synergicznym działaniem zawartych w nich związków aktywnych oraz metodą funkcjonowania opartą na interaktywności, działają selektywnie na wszystkie zmiany strukturalne na poziomie naskórka, skóry właściwej i błony łączącej skórę właściwą z naskórkiem, w znacznym stopniu zapobiegając powstawaniu wszelkich niedoskonałości skóry. W świecie kosmetyki estetycznej otwierają się szeroko nowe drzwi: bioceutyki molekularnie - doskonałe połączenie nauki i biotechnologii.

Natinuel to m.in. preparaty:

  • działające na skórę właściwą

Typologia produktów o skutecznym działaniu dermatologicznym anti-aging kompletnym i strukturalnym. Różnorodny skład produktów zawierający CZYNNIKI WZROSTU, PEPTYDY, SPECYFICZNE AMINOKWASY oraz SUBSTANCJE ANTYOKSYDACYJNE, które zapewniają działanie na mechanizmy anaboliczne i kataboliczne regulujące życie biologiczne skóry właściwej i błony podstawnej. Wykorzystanie danych produktów pozwala na oddziaływanie na fibroblasty, w celu optymalizacji neosyntezy elementów składowych matrycy zewnątrzkomórkowej tj: kolagenu, włókien elastynowych, proteoglikanów oraz struktur białek różnego rodzaju co wyraźnie wpływa na poprawę skóry. Połączenie z substancji antyoksydacyjnymi (m.in. Wit C), poza zwalczaniem szkodliwego działania wolnych rodników przyczynia się do regeneracji najważniejszych obszarów skóry w sposób kompletny i strukturalny, aby osiągnąć efekt biologicznie młodszej skóry.

  • regenerujące, wyciszające i regulujące mechanizmy kataboliczne

Kompletny zabieg anti-aging powinien być ukierunkowany na działanie rewitalizujące i reorganizację mechanizmów anabolicznych, a w międzyczasie powinien zapobiegać i regulować wszystkie mechanizmy kataboliczne, tj. wolne rodniki, chroniczny stan zapalny skór, glikacja, które w przeciwnym razie udaremniłyby złożone działanie odmłodzenia biologicznego skóry. Typ danych preparatów i ich składów został opracowany w tym celu. Są to preparaty łaczące w sobie substancje aktywne o odpowiednim stężeniu oddziałujące na zasadnicze przyczyny stanu zapalnego skóry. Wykorzystywanie ich w zabiegach anti-aging ma zasadnicze znaczenie.

  • specyficznym działaniu sektorialnym

Preparaty posiadające specyficzne działanie estetyczno-kosmetyczne z natychmiastowym efektem. Ich przeznaczenie to nadanie efektu wypełnienia, liftingu oraz botox-like. Szczególne znaczenie przypisuje się nowemu zabiegowi pod oczy BOTO FILL, opracowanego z myślą natychmiastowej redukcji siły obkurczania się mięśni mimicznych połączonej z wygładzeniem i poprawieniem spójności powierzchni skóry. Efekt zabiegu jest wyraźnie widoczny, natychmiastowy i intensywny.

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 21

Sobota od 9 do 14