Infuzja tlenowa

Tlenoterapia mezoterapia tlenowa

Infuzja tlenowa jest nowoczesną metodą natleniania skóry z zewnątrz oraz wprowadzania substancji aktywnych za pomocą wysokosprężonego tlenu, który działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, powoduje zmniejszenie podrażnień. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych skutków ubocznych. Ze względu na swoje właściwości i natychmiastowe efekty zabieg ten cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie.

Połączenie działania hiperbarycznego, tlenu (w medycynie stosowanego np. do leczenia trudno gojących się ran i oparzeń) i wykorzystanie go jako nośnika dla kosmeceutyków, dało możliwość poprawy jędrności skóry i jej napięcia, wygładzenia zmarszczek wokół oczu i ust, zmniejszenia przebarwień, likwidacji stanów zapalnych skóry (cera trądzikowa). To także doskonała terapia dla skóry odwodnionej, podrażnionej, wysuszonej letnim słońcem.

 Jak działa tlen?

  • Zwiększa metabolizm komórkowy, dostarczając naturalnej substancji odżywczej w przebiegu procesu keratynizacji (łuszczyca, wyprysk, worki pod oczami),
  • Regeneruje uszkodzone komórki (blizny),
  • Odżywia tkankę łączną w obrębie skóry właściwej,
  • Zwalnia proces starzenia,
  • Zwiększa napięcie skóry (profilaktyka starzenia),
  • Likwiduje zanieczyszczenia w obrębie skóry,
  • Zmniejsza zmiany w przebiegu trądziku w fazie aktywnej,
  • Przyspiesza procesy gojenia,
  • Likwiduje przyczyny spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i ma działanie antyoksydacyjne (zmniejsza prawdopodobieństwo tworzenia się wolnych rodników),
  • Zmniejsza objawy stresu.

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Już po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu. W trakcie zabiegu dostarczamy skórze substancje aktywne ( dostępna jest pełna gama substancji dedykowanych różnym rodzajom i potrzebom skóry).

Powszechnie stosowany kwas hialuronowy nie ma właściwości transdermalnych ze względu na zbyt duże cząsteczki stosowane w procesie produkcyjnym. Koktajle stosowane w naszym gabinecie zawierają kwas hialuronowy niskomolekularny czyli niskocząsteczkowy, który został specjalnie wyselekcjonowany i ma zdolność zwiększonego przenikania do poziomów skóry w porónaniu do standardowych komponentów, przez co w zdecydowany i skuteczny sposób stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, rozmnaża fibroblasty, pobudza wszelkie procesy regeneracji.

VIT - doskonale odżywia i rozświetla, eliminuje pierwsze procesy i oznaki starzenia skóry. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C wzmacnia naczynia włosowate oraz w sposób bezpośredni działa rozjaśniająco na przebarwienia. Wskazany dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, dla skór palacza, doskonały do rewitalizacji okolic oka, dla skór trądzikowych

LIFT - koktajl o działaniu silnie ujędrniającym, poprawia gęstość i sprężystość skóry, eliminuje powierzchniowe zmarszczki związane z mimiką. Dedykowany dla osób, które wymagają silnego ujędrnienia skóry, dla osób po 40 roku życia, dla skóry suchych i dojrzałych.

DERM - powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki, działanie kompatybilne z toksyną botulinową lecz bez ryzyka powikłań (uszkodzenia mięśni, opadnięcia). Preparat odpowiedni dla bardzo wymagających, który dedykowany jest dla osób po 50 roku życia jako głęboka odnowa i lifting biomimetyczny skóry.

Cena: 230 zł
Czas: 1,5h

Zabieg to:

demakijaż
tonizacja
oczyszczenie skóry do zabiegu z użyciem oksybrazji/peelingu kawitacyjnego/peelingu enzymatycznego
infuzja tlenowa z odpowiednim koktajlem
maska
krem

Wszystkie zabiegi kosmetyczne w naszym gabinecie obejmują obszar twarzy, szyi i dekoltu (o ile opis nie wskazuje inaczej)

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 21

Sobota od 9 do 14