Umów się na zabieg +48 534 749 812 

Eiszelle

Promocja Happy Winter! - 20%

Eiszelle - siła żywych komórek

Firma Klapp Cosmetics, wychodząc naprzeciw wielu potrzebom skóry, proponuje terapię zabiegiem gabinetowym Eiszelle - efektem wieloletnich badań nad technologią pozyskiwania świeżych komórek i możliwością wykorzystania ich w profilaktyce starzenia się skóry. 

Eiszelle to doskonała broń w walce z problemami pojawiającymi się wraz z upływem lat. Innowacyjny zabieg anti-aging opiera się na unikalnej formule składników, z których główną grupę stanowią świeże komórki pozyskiwane z różnego rodzaju tkanej specjalnej rasy owiec: skóry i tkanki łącznej. 

Naturalne czynniki wzrostowe, cytokiny przeciwzapalne i inne substancje czynne pobudzają skórę do odnowy i rewitalizacji, a uśpione komórki macierzyste skóry zaczynają się namnażać i aktywnie działać. Zdolność do nieograniczonej liczby podziałów komórek macierzystych daje efekt w postaci nieustannej regeneracji naskórka i skóry właściwej. Składnikami wspierającymi świeże komórki są kolagen, witamina C i chlorek wapnia.

Eiszelle to zabieg naturalny i bezpieczny. Bez konserwantów i parabenów. Nie narusza naturalnej struktury i fizjologii skóry. Zamrożone komórki macierzyste powstają w warunkach laboratoryjnych. 

Zabieg Eiszelle stworzono jako wsparcie funkcji życiowych skóry spowolnionych upływem lat, destruktywnym działaniem wolnych rodników, promieni UV i skażeniem środowiska. Jego spektakularne efekty widać również na skórze wyniszczonej długotrwałą chorobą i dietami odchudzającymi oraz dotkniętej problemami takimi jak łuszczyca, rumień, egzema, reakcje alergiczne, rozstępy. 

Efektem zabiegu jest pobudzenie procesów naprawczych i odnowa skóry, co przekłada się na poprawę napięcia skóry i konturów twarzy, ukojenie podrażnień i stanów zapalnych, spłycenie zmarszczek oraz detoksykację i nawilżenie. Eiszelle oprócz zabiegu podstawowego, daje możliwość wykonania wielu różnych terapii dobranych do określonego typu cery i jej potrzeb, m.in. dla skóry suchej, wymagającej regeneracji, trądzikowej, wrażliwej czy uszkodzonej działaniem promieni UV.

Stopniowo, dzień po dniu, zabieg pobudzi naturalnie skórę i w sposób nieinwazyjny:

  • wyrówna i odnowi naskórek
  • zlikwiduje grudki i krostki
  • uporządkuje pracę gruczołów dając prawidłowe nawilżenie i natłuszczenie skóry twarzy
  • spłyci i rozjaśni blizny potrądzikowe i rozstępy
  • poprawi napięcie skóry i kontury twarzy
  • uporządkuje stan naczyń krwionośnych i limfatycznych
  • spłyci zmarszczki

Historia terapii opartej na żywych komórkach jako biologicznej metody leczenia ma już ponad 100 lat. Już w 1912 roku francuski laureat Nagrody Nobla - Alexis Carrel ustalił, że kultury starzejących się komórek poprzez dodanie żywych komórek zostają pobudzone do intensywniejszego wzrostu, dając impuls do rewitalizacji i regeneracji organów ludzkiego organizmu. Owocem wieloletnich badań naukowych są metody leczenia komórkami macierzystymi pochodzącymi od młodych zwierząt. Wykorzystuje się je do leczenia przewlekłych chorób, rewitalizacji komórek ludzkiego ciała oraz regeneracji całego organizmu. Możliwości komórek macierzystych wyznaczają także kierunek rozwoju kosmetologii, dając oręż do walki z objawami starzenia się skóry. 

Cena:  690 zł

Zabieg objęty promocją Happy Winter - 20% taniej!

Produkt na zamówienie.

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 20

Sobota od 9 do 14

Oferty

Limitowane oferty w atrakcyjnych cenach

Aktualnie brak dostępnych oferty Happy Day