Umów się na zabieg +48 534 749 812 

Zabiegi w Kapsule Młodości poprawiają jakość skóry, usuwają zmęczenie, wspomagają walkę z nadwagą i cellulitem, mają właściwości silnie nawilżające, detoksykujące i przeciwzmarszczkowe.

Kosmetyki używane do zabiegów z wykorzystaniem alg są produktami firmy Thalion Thalasso Cosmetics. Główny atut firmy to własny połów alg i ich przetwarzanie, opracowanie własnych metod oczyszczania i suszenia dzięki czemu zachowują one wszystkie cenne właściwości.
Morze to cudowny, zachowujący naturalną równowagę ogród, w którym możemy odnaleźć naszą historię. Jest źródłem ogromnej ilości subtancji o dobroczynnym działaniu dla zdrowia i urody. Znaleźć tu można związki nawilżające, regulujące gospodarkę jonową, przywracające prawidłowy poziom wapnia, usprawniające metabolizm, stymulujące siły obronne organizmu. Morze daje nam wszystko, czego potrzebuje nasze ciało: sole mineralne, oligoelementy, witaminy, proteiny.

Algi to niezwykłe organizmy, które dzięki procesowi osmozy gromadzą w sobie bogactwo morza. Jod, magnez, żelazo, selen, cynk, miedź, witaminy.
Misją firmy THALION jest tworzenie piękna wyłącznie z surowców naturalnych i w pełni ekologicznych. Produkty posiadają prestiżowe certyfikaty GMP oraz ECOCERT, obejmujące wszystkie etapy produkcyjne, począwszy od zbierania naturalnych składników, poprzez produkcję, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej - GMP, zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Certyfikat organizczności produktów oznacza, że w ich pozyskiwaniu nie stosuje się nawozów, fungicydów, herbicydów ani pestycydów. Nie pochodzą również z roliślin genetycznie modyfikowanych.
Kosmetyki zawierają unikalne nośniki, których twórcami są technolodzy Thalion, takie jak: oceosomy, oligosource, sebosomy, thalasso oligo.
Patenty Thalion: Algoskin?, Skin Repulp?, Phylawhite?, Cellu24?, YouthReveal?, ElastroControl?, AlgaLastyl?, AcneSystem?, AlgoSlim?

Wszystkie produkty firmy Thalion wolne są od:

  • olei mineralnych
  • glikolu propylenowego
  • GMO
  • EDTA
  • parabenów
  • syntetycznych barwnikłów
  • syntetycznych kompozycji zapachowych
  • chemicznych filtrów UV
  • oraz nie są testowane na zwierzętach

Laboratorium Thalion zlokalizowane jest w sercu morza l'Roise, będącego częścią Oceanu Atlantyckiego, które rozciąga się u wybrzeży Bretanii. To jeden z najbogatszych obszarów morskiego życia, najczystsze wody i światowy rezerwat biosfery, ustanowiony przez UNESCO. Thalion znajduje się w sercu największych pól algowych świata i jest jedyną marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż po końcową fazę produkcji i tworzenia produktu kosmetycznego. Unikalna technika połowu i zbioru alg, jak również technologia przetwarzania w ciągu 24 godzin od momentu połowu, suszenie w najnowocześniejszych w Europie suszarkach niskotemperaturowych, pozwalają zachować wszystkie cenne składniki aktywne, stosowane w kosmetykach oraz w formułach opracowanych przez laboratoria firmy.


Każdy zabieg w Kapsule NeoQi rozpoczyna się z dokładnym peelingiem całego ciała oraz łączy z sauną parową i sauną IR by wzmocnić działanie wykorzystywanych kosmetyków.


Organique jest polską firmą od 2000 roku tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją do ich powstawania jest natura. W ofercie firmy znajdują się w 100% naturalne kosmetyki oraz kosmetyki, których staramy się, by składy były bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne.

Kosmetyki oddziaływają na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego Organique o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje. Produkty przygotowywane są z wielką starannością oraz dbałością o każdy element. Większość  z nich nadal wykonywana jest ręcznie. 

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 20

Sobota od 9 do 14

Oferty

Limitowane oferty w atrakcyjnych cenach

Aktualnie brak dostępnych oferty Happy Day