Kochani Klienci, dzięki Wam możemy rozwijać się i świętować już 11 urodziny. Dziękujemy, że z nami jesteście! Z tej okazji październik ogłaszamy miesiącem urodzinowym! Przygotowaliśmy dla Was oferty, pakiety i extra zniżki! A wszystko to do 31.10.2017r.
Zapraszamy!

 

1. Skinshooter HC3 Klapp + kwas migdałowy  300 zł  200 zł

Połączenie kwasu migdałowego o działaniu rozjaśniającym, wzmacniającym i regulującym z koktajlami do mezoterapii igłowej Clinical Care Klapp da efekt silnego nawilżenia, napięcia i widocznego zagęszczenia skóry. Warto!

 

2. Nowość! Zabieg BODY DETOX RITUAL THALION 250 zł 170zł!

Nowatorski masaż THALION, który łączy w sobie trzy rodzaje ruchów: stymulacje, ruchy drenujące oraz ujędrniające. Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, polepsza dotlenienie komórek, likwiduje zastoje limfatyczne i wodne. Wydatnie wspomaga kuracje oczyszczające, antycellulitowe i ujędrniające.

Rytuał zabiegowy przeznaczony  do rozwiązywania problemów cellulitu naciekowego, przetrzymywania wody, depozytów tłuszczu. Poprawia mikro-krążenie, redukuje zawartość wody wewnątrz nacieczonej tkanki. Pobudza drenaż i eliminowanie toksyn, ogranicza stagnację płynów i zmniejsza widoczność pomarańczowej skórki. Duża zawartość soli mineralnych i witamin zapewnia skórze doskonałe nawilżenie, sprężystość i zwartość. Wspaniałe rezultaty osiągane w zabiegu są wynikiem specjalistycznej techniki masażu detoksykującego DETOX BODY MASSAGE.


 

3. Endermologia LPG 11 zabiegów + 1 zabieg Express Slim = 800 zł!

Dobrze znana i zarazem bardzo lubiana metoda modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i poprawy jędrności skóry. Endermologia LPG zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

4. Zabieg komponowany KLAPP - 110 zł

Nie wiesz, czego potrzebuje Twoja skóra? Nawilżenia czy działania normalizującego? A może brakuje jej energii, jest słabo dotleniona? Skorzystaj z rozwiązania jakie dają zabiegi komponowane KLAPP. Przez cały październik w stałej cenie 100 zł.

Zabieg komponowany to:
demakijaż
przygotowanie skóry (piling kawitacyjny/piling enzymatyczny)
odpowiednia ampułka
maska
krem

 

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 21

Sobota od 9 do 14