Na Święta Bożego Narodzenia chcemy obdarować naszych najbliższych tym, co najlepsze, dające ukojenie i relaks.

Życzmy im zdrowia oraz przyjemnych chwil i czasem trudno nam wybrać prezent, który spełniałby te życzenia.

Bony upominkowe do gabinetów kosmetycznych i SPA od lat cieszą się dużą popularnością, jednak obecnie zabiegi wybierane są z większą świadomością. Szukamy DOBRA. KORZYŚCI. PRZYJEMNOŚCI. WITALNOŚCI i ZDROWIA. Dlatego, mając na uwadze oczekiwania, przygotowaliśmy dla Państwa pakiety upominkowe w trzech gotowych wersjach lub możliwość samodzielnego utworzenia pakietu korzystając ze Świątecznej 15 % Zniżki, na bony upominkowe.


Beauty&Vital

ANTI JET LAG SKIN ILLUMINATOR Thalion Thali(Sens.

Ceremonia piękna, zdrowia i urody wykorzystująca bogactwo naturalnych produktów z odległych zakątków świata i manualnych technik masażu twarzy, szyi, dekoltu, rąk i dłoni.  Zabieg to połączenie relaksu oraz pielęgnacji anti-age z natychmiastowym efektem wypoczętej, zrelaksowanej oraz lśniącej cery. To unikatowe połączenie 5 najcenniejszych olejów świata: arganowego, kokosowego, herbacianego, algowego oraz z orzeszków brazylijskich. Są łagodne i delikatne dla skóry a skrywają w sobie najcenniejsze skarby Matki Natury: NNKT, antyoksydanty, witaminy, składniki mineralne, bogactwo ceramidów i kwasów Omega dla natychmiastowej regeneracji i witalizacji cery.
Idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Cena regularna: 170 zł  
Świąteczna cena: 125 zł


Relax&Vital

MASAŻ PEELINGUJĄCY CZERWONY KORAL Thalion Thali(Sens

Przenosi nas do krainy wiecznie bujnych i tropikalnych lasów, z magią zagadkowych zapachów, pobudzając nasze zmysły i wyobraźnię. Peeling Czerwony Koral zmieniający się pod wpływem dotyku to ciepło, życiodajna energia, inspiracja, kreatywność i moc ponownego działania. Nasycony stymulującymi składnikami oraz olejem z orzechów brazylijskich jest sprawia, że nowa skóra pozbawiona jest toksyn. W krótkim czasie ożywa, uzyskując silne uczucie głębokiego oczyszczenia. Zabieg można urozmaicić seansem w saunie zarówno parowej jak i Infrared.

Cena regularna: 140 zł
Świąteczna cena: 100 zł  


Beauty

Zabieg komponowany KLAPP Cosmetics + masaż twarzy + zabieg na dłonie Chi Yang Exlusive

Sercem pakietu jest zabieg skomponowany według potrzeb skóry, na twarz, szyje i dekolt.  Będzie on zabiegiem nawilżającym dla skóry odwodnionej, zabiegiem dotleniającym dla zmęczonej i szarej cery lub kojącym dla skóry wrażliwej. Potrzeby skóry i oczekiwania zostaną określone podczas konsultacji z kosmetologiem. Dodatkiem do zabiegu będzie zarówno odprężający masaż twarzy, szyi, karku jak i odżywczy zabieg dłoni. Chi Yang by KLAPP to błyskawiczna pielęgnacja i regeneracja zniszczonej i szorstkiej skóry dłoni. Naturalny skład doskonale regeneruje naskórek poddany szkodliwemu działaniu niekorzystnych warunków klimatycznych takich jak mróz i wilgotne powietrze oraz środków chemicznych wykorzystywanych w gospodarstwie domowym, tak częste szczególnie przed Świętami. Efekt zabiegu to wygładzona, rozjaśniona, nawilżona, elastyczna i napięta skóra dłoni.

Cena regularna: 225-255 zł
Świąteczna cena: 175 zł

 

Życzymy wesołych Świąt,

Vita Beauty Therapy

 

 

 

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 21

Sobota od 9 do 14