Umów się na zabieg +48 534 749 812 

Morze jest jak niezwykły ogród, przechowujący nasze wspomnienia i historię. Obfitujące w różnorodne formy życia jest jak cudowny lek. Przestrzegając reguł, którymi rządzi się natura odnajdziemy klucz do wewnętrznej równowagi psychicznej i fizycznej.
Algi, źródło życia, funkcjonują na ziemi od czasu jej narodzin. W wyniku osmozy koncentrują w sobie całe bogactwo podwodnego świata: mikro i makroelementy, witaminy, aminokwasy, białka, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu.
Wysokie podobieństwo między osoczem ludzkiej krwi, a wodą morską pozwala naszemu organizmowi na drodze osmozy absorbować wszystkie związki zawarte w wodzie morskiej i algach, niezbędne do prawidłowego działania i dobrego samopoczucia.

Bogactwo alg znajdziecie w naszych zabiegach firmy Thalion w Kapsule Neoqi.
Mianowicie, m.in.:
z grupy alg brunatnych - Fucus Vesiculosus
Efektywny składnik preparatów o działaniu detoksykującym organizm, działa diuretycznie, stosowany w preparatach wyszczuplających i modelujących sylwetkę, wspomaga dietę, stymuluje okolicę jelita grubego, naturalny regulator ?łaknienia?. Bierze udział w neutralizowaniu wolnych rodników na poziomie komórkowym. Aby zachować jak najlepsze właściwości przetwarzany jest w czasie 24 godzin od zbioru.
z grupy alg niebieskich - Spirulina
Glon wchodzący w skład planktonu wód słodkich, należący do sinic, organizmów prokariotycznych, (tzn. takich, których materiał genetyczny DNA, zanurzony jest bezpośrednio w cytoplaźmie - nie mających jądra komórkowego). Sinice to autotrofy fotosyntezujące, zawierające chlorofil typu roślinnego i wydzielające tlen.
Spirulina jest bogatym źródłem łatwo przyswajalnego żelaza (jest go 56 razy więcej niż w szpinaku) oraz witamin: przeciwutleniającej E (jest jej 3 razy więcej niż w kiełkach zbóż), B (wzmacniającej tkankę łączną). Ważnym składnikiem sinic są także wielonienasycone kwasy tłuszczowe, odgrywających ważną role w metabolizmie lipidów naskórka, a także aminokwasy, niezbędne przy powstawaniu elastyny i włókien kolagenowych. Stąd jej częste wykorzystanie w kosmetykach anti-age i działaniu pojędrniającym i wzmacniającym.
oraz wiele innych.

Zapraszamy!
materiał opracowany na podstawie http://www.thalion.pl/laboratorium/algi

Kontakt

Kielce, ul. Jagiellońska 69

 

tel: 534 749 812

email: vita@kielce.org

Godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek - Piątek od 9 do 20

Sobota od 9 do 14

Oferty

Limitowane oferty w atrakcyjnych cenach

Aktualnie brak dostępnych oferty Happy Day